Bayram Özel Sharm El Sheikh Hadise Konseri ve Ekstra Turlar Dahil - 14 Haziran
Sharm El Sheikh
Tur Kodu: 1490
Yurt Dışı Tur
4 Gece, 5 Gün
Pegasus Hava Yolları İle
İstanbul Kalkışlı
İstanbul Dönüşlü
Bilgi Alınız
Satın Al
Sizi Arayalım
Paylaş
Fiyata Dahil Hizmetler

► Pegasus Havayolları tarifeli seferleri ile İstanbul/Sharm el Sheikh/İstanbul hattında ekonomi sınıf uçak bileti
► Havalimanı Vergileri
► Seçeceğiniz Rixos Radamis Otellerinde ( Rixos Radamis Tirana veya Rixos Radamis Blue Planet ) Ultra Her Şey Dahil planında Sharm’da 3 gece konaklama
► Programda belirtilen havalimanı/otel/havalimanı transferleri
► Öğle Yemekli Panoramik Sharm Turu
► Günbatımı Motosafari Turu
► Liberty Cat Deluxe Tekne ile Ras Mohammed & Seascope / Yarı Denizaltı Kombi Turu
► Hadise Konseri
► Mısır Tecrübesi olan Türkçe Rehber Hizmeti (Bu hizmet Sharm karşılamalı olarak verilmekte olup, rehberimiz transferler ve şehir turunda grupla birlikte olur. Rehberimiz, düzenleyeceği ekstra turlara katılan misafirlerimizle birlikte olacaktır. Ve; rehberimizin konaklaması çoğunlukla sizinle aynı otelde değildir. Ayrıca, rehberimiz birden fazla otelde konaklayan misafirlerle ilgilenmek durumundadır. Bu sebeplerle rehberimizin 7/24 sizinle birlikte olamayacağını peşinen kabul etmiş sayılırsınız.)

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

► Yurtdışı Çıkış Fonu
► Ekstra Turlar
► Liberty Cat Deluxe Tekne ile Ras Mohammed & Seascope / Yarı Denizaltı Kombi Turunda Dalış
► Şahsi Harcamalar
► Seyahat Sigortası

Sharm El Sheikh Turu

 

14 Haziran

Kurban Bayramı Özel !

 

Hadise Konseri & Ekstra Turlar Dahil !

 

Rixos Radamis Otellerinde 3 Gece 5 Gün Konaklama

 

Pegasus Hava Yolları İle

 

Saat 20:30 İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanında bulunmanızı tavsiye ettiğimiz saat. Saat 23:30 Pegasus Havayollarına ait PC 634 sefer sayılı tarifeli uçuşla Sharm’a hareket.


Not: Uçak saatleri sebebi ile varışta odanızı alabilmeniz için otel rezervasyonunuz bugünden başlamaktadır. Bazı tarihlerde uçuş sefer sayısı ve saati farklı olabilir, lütfen uçuştan 48 saat önce konfirme alın.

Saat 02:05 Varış. İşlemlerin ardından, otele transfer. Odalara yerleşme ve konaklama. Kahvaltı otelimizde. Rehberimizin belirlediği saatte, Panoramik Sharm Şehir Turu gerçekleştireceğiz. Barış Anıtı, Eski Şehir Merkezi, El Sahaba Camii gibi şehrin önemli yerlerini gezdikten sonra Günbatımı Motosafari turu için yola çıkıyoruz. Uçsuz bucaksız Sinai Çöl’ ünde safarimizi gerçekleştirdikten sonra otelimize dönüş.  Konaklamanız Ultra Her Şey Dahil konseptindedir.
 

Kahvaltı otelimizde. Rehberimizin belirlediği saatte Liberty Cat Deluxe Tekne ile Ras Mohammed & Seascope / Yarı Denizaltı Kombi Turu için yola çıkıyoruz. Bu turumuz büyük ve içinde DJ, su kaydırağı bulunan, altında kendi cam tabanlı deniz gözlem yeri olan, köpük partileri gibi çeşitli aktiviteleri ile görkemli bir deluxe teknede gerçekleşmektedir. Öğle yemeği daha zengin ve kalitelidir. Mısır'ın güney kıyılarında bulunan Ras Mohamed Milli Parkı, Kızıldeniz'in en görkemli yerlerinden biridir. Bu muhteşem parktaki mangrov ağaçları, tuz göletleri, doğal çöl manzarası ve etkileyici sualtı hayatı, her yıl binlerce turist tarafından ziyaret edilmektedir. Tam gün sürecek teknemizdeki öğle yemeği ve limitli alkolsüz içecekler eşliğinde, eşsiz sualtı ekosistemi ve zengin biyolojik çeşitlilikle dolu tüm doğal güzellikleri keşfetme fırsatı elde edeceksiniz.… Dileyen misafirlerimiz, 30 USD karşılığında tüplü dalış yapabilirler. Teknemizin limana dönmesi ile birlikte otelimize transfer ve serbest zaman. Konaklamanız Ultra Her Şey Dahil konseptindedir.

Kahvaltı otelimizde. Odalarımızı saat 12:00’ da boşaltacağız. Gününüz serbest. Akşam otelimizde düzenlenecek olan Hadise konserinde benzersiz bir şov eşliğinde, unutulmaz bir akşam geçireceğiz. Havalimanı’na transfer saatine kadar otel imkanlarından yararlanmaya devam edebilirsiniz.

Rehberimizin belirleyeceği saatte havalimanına transfer. Gerekli işlemlerin ardından,


Saat 04:15 Pegasus Havayollarına ait PC 633 sefer sayılı tarifeli uçuşla İstanbul’a hareket ediyoruz.
Saat 06:55 İstanbul’a varış. Bir başka gezimizde görüşmek dileğiyle…
 

 

Uçuş Bilgileri :

 

14 Haziran 2024 - Buluşma Saati: 20:30

14 Haziran 2024 - PC 634 SAW 23:30 SSH 02:05

18 Haziran 2024 - PC 633 SSH 04:15 SAW 06:55

Tur Kalkış Noktaları
  • 23:30 Pegasus Havayolları (PC630) | Sabiha Gökçen - Sharm El Sheikh
  • 04:15 Pegasus Havayolları (PC633) | Sharm El Sheikh - Sabiha Gökçen
Önemli Açıklamalar

► Gün içindeki kur değişimi TL fiyatlara yansıtılmaktadır. Ödeme anındaki kurlar geçerlidir.

► Rezervasyon esnasında misafirlerimizin pasaport no, doğum tarihi ve pasaportun alınış/son kullanma tarihi bilgilerinin alınması gerekmektedir.

► Tura katılan kişilerin seyahat sırasında yanlarında Seyahat Sigortalarını bulundurmaları gerekmektedir.

► Yurtdışı Çıkış Harcının, seyahat tarihinden önce ilgili bankalara ödenmesi ve dekontun seyahat sırasında yanınızda bulundurulması tavsiye edilir.

► Acente, kategorisi aynı kalmak kaydıyla otel isimlerini değiştirme hakkını saklı tutar.

► Ekstra turların günleri; içeriğe bağlı kalmak kaydı ile katılımcı sayısına (Minimum 20 kişi), müze ve ören yerinin kapalı olma durumuna, uçuş saatlerinde oluşabilecek değişikliklere göre rehber tarafından değiştirilebilir.

► Panoramik şehir turu, şehirlerin tanıtımı için düzenlenen 2-3 saat süreli turlardır. Panoramik şehir turları; müze ve ören yerleri girişleri içermemekte olup şehir hakkında genel bilgi vermek amaçlıdır. Bazı turlar kapalı yollar veya araç girişine izin verilmeyen noktalarda imkânlar dâhilinde toplu taşıma veya yaya olarak yapılabilir. Yol üzeri yapılacak ekstra turlarda; tura katılmayacak olan misafirlerimiz, rehber tarafından belirlenen mola yerinde bekleme yapacaklardır. (Benzin istasyonu, Dinlenme tesisleri, Market Vb.) 3 kişilik odalar, otellerin müsaitliğine göre verilmektedir. 3 kişilik odalarda ilave yatak uygulaması olup, 3. Yatak standart yataktan küçüktür.

► 2 yetişkin + 1 çocuk olan rezervasyonlarda çocuk için ayrı yatak bulunmayabilir. Çocuk fiyatları ancak çocuğun iki yetişkin yanında konaklaması durumunda geçerlidir.  Çocuk indirimleri 2 yetişkin yanında kalan yaş grubuna uyan,  “tek çocuk” için geçerlidir.

► Gidilen ülkelerdeki otellerde alınacak kahvaltıların içeriği Türk kahvaltısından farklıdır. Grup kahvaltıları genelde continental kahvaltı (Çay/kahve, kuruvasan ve marmelat) olarak ayrı salonda verilebilir.

► Otellere giriş saatleri uluslar arası kurallarca belirlenmiş olup,  giriş saat 14:00 - 15:00 arasındadır. Çıkış saatleri 10:00 - 12:00 arasındadır.

► Bağzı programlarımız birkaç alternatifli oteller bazında satışa sunulmaktadır. Birden fazla otel seçeneği olan programlarımızın rehber ve transfer aracı aynı olabilir.

► Fuar, kongre, konser, etkinlik,  spor turnuvası vb. gibi dönemlerde oteller, belirtilen lokasyonlardan veya km’ lerden daha fazla mesafede kullanılabilir.

► Promosyon ibaresi olan turlarımızda otellerimizin konumu ve verilen içeriği standart paketlerimize göre farklılık gösterebilir. Promosyon turlarımızda misafir tarafından iptal veya değişiklik yapılamaz.

► 18 yaş altı reşit sayılmayan çocukların anne veya babalarından biri veya ikisi ile beraber tura katılmadığı durumlarda, tura katılım için gerekli olan muvafakatnamelerin seyahat sırasında kişilerin yanında bulundurulması zorunludur.

► Turlar başka acente turları ile birleştirilebilir.

► Uçak saatlerine bağlı olarak programda değişiklik olabilir.

► Bazı havayollarında yeme-içme ve online check-in hizmetleri ücrete tabi olabilir.

► Otobüslü turlarımızda, rezervasyon esnasında kesinlikle “Koltuk Numarası” garantisi verilmez. Otobüslü turlarımızda kullanılacak araç tipleri, katılımcı sayısına göre belirlenmektedir.

► T.C. Yeşil Pasaportu ile seyahat edecek misafirlerimizin pasaport alınış tarihi 10 yıldan eski ise; pasaportlarını yenilemeleri gereklidir.

► Yırtık, yıpranmış, ıslanmış ve/veya benzeri tahribat(lar)a uğramış pasaportlar nedeniyle ziyaret edilecek ülke sınır kapısında gümrük polisi ile sorun yaşanmaması adına; anılan pasaportların yenilenmesi ve T.C. vatandaşlarına vize uygulayan bir ülke ise ilgili vizenin yeni pasaportta olması gerekmektedir. Aksi durumda sorumluluk yolcuya aittir.
Seyahat bitiş tarihi sonrası, pasaport geçerlilik süreleri ülkelere göre minimum 3 ay ile 1 yıl aralığında değişkenlik göstermektedir. Ülkelerin talepleri olan pasaport geçerlilik süresi bilgilerine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.  Aksi durumda misafirlerimiz ülke pasaport polisleri tarafından ülkeye alınmama durumu ile karşılaşabilir.

► Schengen bölgesine seyahat edecek herhangi bir pasaport tipine sahip misafirlerin eğer pasaportlarının alınış tarihi 10 yıldan eski ise; pasaportlarını yenilemeleri talep edilebilir. Aksi halde gidecekleri ülkeye kabul edilmeyebilirler ve/veya Türkiye'den havayolu firması tarafından uçuşları gerçekleştirilmeyebilir. Böyle bir durumda sorumluluk yolcuya aittir.
Schengen Vizesi istenen destinasyonlara yapılan gezilere katılacak T.C. Vatandaşı misafirlerin mutlaka vize geçerliliğini, çok girişli olup olmadığını, kullanım süresinin bitişini kontrol etmesi gerekmektedir.

► T.C. vatandaşı olsa dahi, yurt dışı gezisine farklı bir ülkeden sahip olduğu pasaport ile çıkacak misafirlerimizin, seyahat edeceği ülke(ler)de vize uygulaması olup olmadığı hakkında, ilgili konsolosluğa başvurarak bilgi alması gerekmektedir.
Turun iptali durumunda vize ücreti iade edilmez. Vize alınmış olması, ülkeye giriş yapılabileceği anlamına gelmez, pasaport polisinin ülkeye sokmama yetkisi vardır. Bu durumdan Yurtdisitatilim.com sorumlu değildir, sorumluluk misafire (yolcuya) aittir.
Yeterli sayı sağlanamadığı takdirde geziler yapılamamakta veya ekstra gezi fiyatları, içerik, kullanılacak araç ve katılımcı sayısına göre değişiklik göstermektedir.

Not: Acente havayolu ile yolcu arasında aracı konumunda olup, 28.09.1955 Lahey Protokolüne tâbidir. Uçuş öncesinde saatler değişebilir ve tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce teyid edilmesi gerekmektedir. Yurtdışı gezilerinde en az 6 ay geçerli pasaport olması mecburîdir. Paket tura katılacak sayının yeterli olmaması durumunda 20 gün öncesinden tur iptali tüketiciye bildirilir. Uçağın ineceği şehre göre parkurlarda değişiklikler olabilir.