Hindistan Turları

Hindistan Turları (Bu aramaya ait 4 Tur Bulunmuştur)
Sıralama
Tur Adı/Kodu
Ziyaret Edilecek Yerler
Tur Türleri
Ulaşım Türleri
Kalkış Noktaları
6 Gece, 7 Gün (5 Gece Konaklama)
Hindistan Altın Üçgen Turu
Hindistan Altın Üçgen Turu
İstanbul Kalkışlı (Tur Kodu: 1387)
6 Gece / 7 Gün
Yurt Dışı Tur
IndiGo Hava Yolları İle
999,00 EUR (35.218,85 TRY)
Turu İncele
7 Gece, 8 Gün (5 Gece Konaklama)
Hindistan Meşhur Üçgen Turu
Hindistan Meşhur Üçgen Turu
İstanbul Kalkışlı (Tur Kodu: 69)
7 Gece / 8 Gün
Yurt Dışı Tur
Katar Hava Yolları İle
Bilgi Alınız
Turu İncele
6 Gece, 7 Gün (5 Gece Konaklama)
Ekstra Turlar Dahil Hindistan Altın Üçgen Turu
Ekstra Turlar Dahil Hindistan Altın Üçgen Turu
İstanbul Kalkışlı (Tur Kodu: 362)
6 Gece / 7 Gün
Yurt Dışı Tur
Türk Hava Yolları İle
Bilgi Alınız
Turu İncele
9 Gece, 10 Gün (7 Gece Konaklama)
Hindistan Nepal Turu
Hindistan Nepal Turu
İstanbul Kalkışlı (Tur Kodu: 872)
9 Gece / 10 Gün
Yurt Dışı Tur
Katar Hava Yolları İle
Bilgi Alınız
Turu İncele

Hindistan Turu 2024

 

Hindistan, gelenekleri, ruhani inançları ve kültürü ile bir turda bulabileceğinizden çok daha fazlasını sunar. Çarpıcı mimarisi, tapınakları, yağmur ormanları, lezzetli sokak yemekleri ile farklı bir deneyim yaşayabilirsiniz. Güney Hindistan turu içerisinde baharatlarla tatlandırılmış yemekleri denerken Kuzey Hindistan'da tarihi yapıları ve ülke kültürünü yakından keşfedebilirsiniz. Hindistan turları ile altın Üçgen olarak bilinen ikonik Delhi, Agra, Jaipur şehirlerini ziyaret edebilir veya Ganj Nehri kenarında yürüyüş yapabilirsiniz.

 

Hindistan Tur Fiyatları

 

Tac Mahal'e, hareketli şehirlere, palmiyelerle çevrili plajlara ve Ganj Nehri'ne ev sahipliği yapan Hindistan'da tatil planlamak zor olabilir. Yurtdışıtatilim sizin için otel, uçak, rehber, şehir içi ulaşımı kapsayan uygun Hindistan turu fiyat seçenekleri sunar. Kampanya ve indirimlerden faydalanarak katılabileceğiniz Hindistan turları ile ziyaret ettiğiniz bölgenin önemli kültürel etkinliklerini ve renkli festivallerini görebilirsiniz. Ünlü kumsallarını, Agar kalesi, filleri, kaplanları yakından görebileceğiniz farklı tur programları da bulunur. Seyahat tarzınıza uygun olanı seçerek egzotik ve sıra dışı tatilin kapılarını aralayabilirsiniz.

 

Nepal Hindistan Turu

 

Doğal güzellikler, gelenekler, biyolojik çeşitlilik açısından zengin bir ülke olan Nepal ile Hindistan’ı birleştirerek seyahatinizi unutulmaz hale getirebilirsiniz. Himalayaların karla kaplı dağ zirveleri, asırlık antik Hindu tapınakları, yemyeşil yağmur ormanları ile birçok aktivite ve görülmesi gereken yerler bulunur. Nepal Hindistan turu ile dünyanın en büyük budist tapınağını görebilir ve ülkenin güney ucunu keşfedebilirsiniz. Pembe şehir olarak adlandırılan Jaipur şehrini, Tac Mahal’e ev sahipliği yapan Agra’yı ve Nepal’in başkenti Katmandu’yu gezebilirsiniz.

 

Hindistan Altın Üçgen Turu

 

Hindistan altın üçgen turları ile Yeni Delhi, Agra, Jaipur'un antik mimarisini yakından görebilirsiniz. Aile, balayı çiftleri, arkadaş grupları dahil olmak üzere her tür gezgine hitap eder. Çeşitli indirimler, bu turları uygun fiyatlı ve tüm gezginler için ideal bir fırsat haline getirir. Hindistan altın üçgen turu, bu üç şehrin ünlü lokasyonlarını görmenizi sağlar. Pek çok ünlü turistik yeri rehberler eşliğinde görebilir, zengin tarih ve kültürü hakkında bilgi edinebilirsiniz.

 

Hindistan Turunda Nerelere Gidilir?

 

Hindistan, kuzey ve güneydeki büyük dağlar, orta Hindistan'daki ormanlar, hareketli şehirler, çöller, tarihi yerler gibi gezginlerin keşfedebileceği birçok destinasyona sahiptir. Hindistan turu içerisinde görülmesi gereken başlıca yerler ise şu şekilde sıralanabilir:

 

Agra

 

Agra'dayken gezginler, Şah Cihan'ın en sevdiği eşi Mümtaz Mahal'in onuruna inşa edilmiş ve Dünyanın yedi harikalarından biri olan Tac Mahal’i ziyaret edebilirler. Agra'da ayrıca Agra Kalesi ve Agra yakınlarındaki küçük bölge olan Fatehpur Sikri olmak üzere iki ayrı dünya mirası bulunur. Terk edilmiş çöl şehri Fatehpur Sikti ilgi çekici yapılar sizlere görsel şölen sunar.

 

Delhi

 

Hindistan'ın renkli başkenti Delhi geleneksel ve modernin karışımını sunar. Ünlü alışveriş caddeleri, anıtlar, Jama Mescidi, Kızıl Kale gibi birçok görülmesi gereken yere sahiptir. Gezginler, burada manevi ve kültürel öneme sahip yerleri keşfedebilirler.

 

Jaipur

 

Surlarla çevrili eskişehir, karakteristik pembe binaları, gösterişli şehir sarayı ile öne çıkar. Jaipur aynı zamanda kaliteli mücevherler, çeşitli tekstil ürünleri ve hediyelik eşya sunan bir alışveriş cennetidir.

 

Udaipur

 

Çiçeklerle süslü sokakları kraliyet ailesinin yaşadığı saray kompleksi ile Udaipur bir romantik görünüme sahiptir. Masmavi gölleri, renkli kültürü ile mutlaka görülmesi gereken yerlerden biri olmasının yanı sıra Hindistan'da lüksü deneyimlemek isteyenler için ideal bir destinasyondur.

 

Varanasi

 

Dünyanın en eski şehirlerinden biri olan Varanasi, Hindistan'da kutsal sayılır. Nehir kenarında ölü yakma töreni gibi çeşitli dini ritüeller gerçekleştirilir. Varanasi’de gün doğumunda tekne gezintileri yapabilir, Hindu geleneklerini yakından görebilirsiniz.

 

Yurtdışıtatilim'in Hindistan turları ile ülkenin birçok önemli noktasını gezebilir ve ilgi çekici kültüre yakından tanıklık edebilirsiniz. Size uygun destinasyonu seçerek kampanyalı fiyatlarla hemen rezervasyon yaptırabilirsiniz.