5 Yıldızlı Celebrity Millennium İle Uzak Doğu Kıyıları
Singapur - Tayland - Malezya - Endonezya
Tur Kodu: 1483
Cruise Turu
15 Gece, 16 Gün
Gemi İle Gidiş Dönüş
İstanbul Kalkışlı
İstanbul Dönüşlü
2496.00 EUR
den itibaren
Satın Al
Sizi Arayalım
Paylaş
İç Kabin
Çift Kişilik Odada Kişibaşı İlave Yatak Tek Kişilik Oda Çocuk
2496,00 EUR
(87994.23 TL)
2496,00 EUR
(87994.23 TL)
4992,00 EUR
(175988.47 TL)
Son Odalar
Fiyata Dahil Hizmetler

► KATAR Hava Yolları ile İstanbul – Doha - Bali / Singapur – Doha - İstanbul arası ekonomi sınıfı uçak bileti
► Bali’de 1 gece oda-kahvaltı otel konaklaması
► Havalimanı-liman-havalimanı arasındaki tüm transferler;
► Havalimanı ve Liman vergileri 990 €
► Celebrity Millennium gemisinde 11 gece 12 gün tam pansiyon konaklama;
► Gemide düzenlenen animasyon ve aktiviteler
► Türkçe rehberlik hizmeti (Minimum 20 Kişi katılması durumunda)

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

► Yurtdışı çıkış harcı
► Limanlarda düzenlenen ekstra geziler  
► Kişisel Harcamalar
► Seyahat, Sağlık ve İptal Sigortası 100 € , 70 yaş üstü surprim uygulanır 
► Bahşişler 195 €

5 Yıldızlı Celebrity Mıllennıum ile Uzak Doğu Kıyıları

Singapur & Tayland & Malezya & Endonezya

31 Aralık 2024  / 15 Gece – 16 Gün

İstanbul Havalimanı buluşmasının ardından Katar Hava Yolları ile Bali’ye uçuş. Hareket Saati 20:10

 

Bali, Endonezya.Varışın ardından otele transfer. Geceleme Otelimizde.

 

Bali (Benoa), Endonezya. Gemi hareket saati 16:00

Lombok, Endonezya. Varış saati 07:00 Hareket saati 21:00

Celukan Bawang, Endonezya. Varış Saati 07:00 Hareket Saati 16:30

Denizde Seyir.

Denizde Seyir

Kuala Lumpur (Port Klang), Malezya. Varış Saati 10:00 Hareket Saati 20:00

Penang, Malezya. Varış Saati 10:30

Penang, Malezya. Hareket Saati 22:00

Langkawi, Malezya. Varış Saati 08:00 Hareket Saati 19:00

Phuket, Tayland. Varış Saati 07:00

Phuket, Tayland. Hareket Saati 18:00

Denizde Seyir

Singapur. İniş işlemlerinin ardından Havalimanı transferi. Varış Saati 06:00 Hareket Saati 00:00

Varış Saati 02:00 Hareket Saati 12:10

Katar Hava Yolları ile İstanbul’a hareket ve İstanbul’a varış.

Tur Kalkış Noktaları
  • 20:10 Katar Havayolları (QR 244) l İstanbul Havalimanı - Doha - Bali
  • 02:00 Katar Havayolları (QR 945) l Singapur - Doha - İstanbul Havalimanı
Önemli Açıklamalar

► Gün içindeki kur değişimi TL fiyatlara yansıtılmaktadır. Ödeme anındaki kurlar geçerlidir.

► Rezervasyon esnasında misafirlerimizin pasaport no, doğum tarihi ve pasaportun alınış/son kullanma tarihi bilgilerinin alınması gerekmektedir.

► Tura katılan kişilerin seyahat sırasında yanlarında Seyahat Sigortalarını bulundurmaları gerekmektedir.

► Yurtdışı Çıkış Harcının, seyahat tarihinden önce ilgili bankalara ödenmesi ve dekontun seyahat sırasında yanınızda bulundurulması tavsiye edilir.

► Acente, kategorisi aynı kalmak kaydıyla otel isimlerini değiştirme hakkını saklı tutar.

► Ekstra turların günleri; içeriğe bağlı kalmak kaydı ile katılımcı sayısına (Minimum 20 kişi), müze ve ören yerinin kapalı olma durumuna, uçuş saatlerinde oluşabilecek değişikliklere göre rehber tarafından değiştirilebilir.

► Panoramik şehir turu, şehirlerin tanıtımı için düzenlenen 2-3 saat süreli turlardır. Panoramik şehir turları; müze ve ören yerleri girişleri içermemekte olup şehir hakkında genel bilgi vermek amaçlıdır. Bazı turlar kapalı yollar veya araç girişine izin verilmeyen noktalarda imkânlar dâhilinde toplu taşıma veya yaya olarak yapılabilir. Yol üzeri yapılacak ekstra turlarda; tura katılmayacak olan misafirlerimiz, rehber tarafından belirlenen mola yerinde bekleme yapacaklardır. (Benzin istasyonu, Dinlenme tesisleri, Market Vb.) 3 kişilik odalar, otellerin müsaitliğine göre verilmektedir. 3 kişilik odalarda ilave yatak uygulaması olup, 3. Yatak standart yataktan küçüktür.

► 2 yetişkin + 1 çocuk olan rezervasyonlarda çocuk için ayrı yatak bulunmayabilir. Çocuk fiyatları ancak çocuğun iki yetişkin yanında konaklaması durumunda geçerlidir.  Çocuk indirimleri 2 yetişkin yanında kalan yaş grubuna uyan,  “tek çocuk” için geçerlidir.

► Gidilen ülkelerdeki otellerde alınacak kahvaltıların içeriği Türk kahvaltısından farklıdır. Grup kahvaltıları genelde continental kahvaltı (Çay/kahve, kuruvasan ve marmelat) olarak ayrı salonda verilebilir.

► Otellere giriş saatleri uluslar arası kurallarca belirlenmiş olup,  giriş saat 14:00 - 15:00 arasındadır. Çıkış saatleri 10:00 - 12:00 arasındadır.

► Bağzı programlarımız birkaç alternatifli oteller bazında satışa sunulmaktadır. Birden fazla otel seçeneği olan programlarımızın rehber ve transfer aracı aynı olabilir.

► Fuar, kongre, konser, etkinlik,  spor turnuvası vb. gibi dönemlerde oteller, belirtilen lokasyonlardan veya km’ lerden daha fazla mesafede kullanılabilir.

► Promosyon ibaresi olan turlarımızda otellerimizin konumu ve verilen içeriği standart paketlerimize göre farklılık gösterebilir. Promosyon turlarımızda misafir tarafından iptal veya değişiklik yapılamaz.

► 18 yaş altı reşit sayılmayan çocukların anne veya babalarından biri veya ikisi ile beraber tura katılmadığı durumlarda, tura katılım için gerekli olan muvafakatnamelerin seyahat sırasında kişilerin yanında bulundurulması zorunludur.

► Turlar başka acente turları ile birleştirilebilir.

► Uçak saatlerine bağlı olarak programda değişiklik olabilir.

► Bazı havayollarında yeme-içme ve online check-in hizmetleri ücrete tabi olabilir.

► Otobüslü turlarımızda, rezervasyon esnasında kesinlikle “Koltuk Numarası” garantisi verilmez. Otobüslü turlarımızda kullanılacak araç tipleri, katılımcı sayısına göre belirlenmektedir.

► T.C. Yeşil Pasaportu ile seyahat edecek misafirlerimizin pasaport alınış tarihi 10 yıldan eski ise; pasaportlarını yenilemeleri gereklidir.

► Yırtık, yıpranmış, ıslanmış ve/veya benzeri tahribat(lar)a uğramış pasaportlar nedeniyle ziyaret edilecek ülke sınır kapısında gümrük polisi ile sorun yaşanmaması adına; anılan pasaportların yenilenmesi ve T.C. vatandaşlarına vize uygulayan bir ülke ise ilgili vizenin yeni pasaportta olması gerekmektedir. Aksi durumda sorumluluk yolcuya aittir.
Seyahat bitiş tarihi sonrası, pasaport geçerlilik süreleri ülkelere göre minimum 3 ay ile 1 yıl aralığında değişkenlik göstermektedir. Ülkelerin talepleri olan pasaport geçerlilik süresi bilgilerine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.  Aksi durumda misafirlerimiz ülke pasaport polisleri tarafından ülkeye alınmama durumu ile karşılaşabilir.

► Schengen bölgesine seyahat edecek herhangi bir pasaport tipine sahip misafirlerin eğer pasaportlarının alınış tarihi 10 yıldan eski ise; pasaportlarını yenilemeleri talep edilebilir. Aksi halde gidecekleri ülkeye kabul edilmeyebilirler ve/veya Türkiye'den havayolu firması tarafından uçuşları gerçekleştirilmeyebilir. Böyle bir durumda sorumluluk yolcuya aittir.
Schengen Vizesi istenen destinasyonlara yapılan gezilere katılacak T.C. Vatandaşı misafirlerin mutlaka vize geçerliliğini, çok girişli olup olmadığını, kullanım süresinin bitişini kontrol etmesi gerekmektedir.

► T.C. vatandaşı olsa dahi, yurt dışı gezisine farklı bir ülkeden sahip olduğu pasaport ile çıkacak misafirlerimizin, seyahat edeceği ülke(ler)de vize uygulaması olup olmadığı hakkında, ilgili konsolosluğa başvurarak bilgi alması gerekmektedir.
► Turun iptali durumunda vize ücreti iade edilmez. Vize alınmış olması, ülkeye giriş yapılabileceği anlamına gelmez, pasaport polisinin ülkeye sokmama yetkisi vardır. Bu durumdan Yurtdisitatilim.com sorumlu değildir, sorumluluk misafire (yolcuya) aittir.
► Yeterli sayı sağlanamadığı takdirde geziler yapılamamakta veya ekstra gezi fiyatları, içerik, kullanılacak araç ve katılımcı sayısına göre değişiklik göstermektedir.

Not: Acente havayolu ile yolcu arasında aracı konumunda olup, 28.09.1955 Lahey Protokolüne tâbidir. Uçuş öncesinde saatler değişebilir ve tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce teyid edilmesi gerekmektedir. Yurtdışı gezilerinde en az 6 ay geçerli pasaport olması mecburîdir. Paket tura katılacak sayının yeterli olmaması durumunda 20 gün öncesinden tur iptali tüketiciye bildirilir. Uçağın ineceği şehre göre parkurlarda değişiklikler olabilir.