Tunus Turları

Tunus Turları (Bu aramaya ait 4 Tur Bulunmuştur)
Sıralama
Tur Adı/Kodu
Ziyaret Edilecek Yerler
Tur Türleri
Ulaşım Türleri
Kalkış Noktaları
3 Gece, 4 Gün
Görkemli Tunus & Antik Kentler Turu
Görkemli Tunus & Antik Kentler Turu
İstanbul Kalkışlı (Tur Kodu: 1538)
3 Gece / 4 Gün
Yurt Dışı Tur
Türk Hava Yolları İle
549,00 EUR (19.354,50 TRY)
Turu İncele
3 Gece, 4 Gün
Tunus Turu
Tunus Turu
İstanbul Kalkışlı (Tur Kodu: 1411)
3 Gece / 4 Gün
Yurt Dışı Tur
Türk Hava Yolları İle
699,00 EUR (24.642,62 TRY)
Turu İncele
3 Gece, 4 Gün
Tunus ( Hammamet ) Turu
Tunus ( Hammamet ) Turu
İstanbul Kalkışlı (Tur Kodu: 1119)
3 Gece / 4 Gün
Yurt Dışı Tur
Türk Hava Yolları İle
799,00 EUR (28.168,03 TRY)
Turu İncele
7 Gece, 8 Gün
Cezayir & Tunus Turu
Cezayir & Tunus Turu
İstanbul Kalkışlı (Tur Kodu: 1368)
7 Gece / 8 Gün
Yurt Dışı Tur
Türk Hava Yolları İle
1999,00 USD (65.371,90 TRY)
Turu İncele

Tunus Turu 2024

 

Yüksek Atlas Dağları'nın doğu ucunu ve Sahra'nın kuzey kesimlerini kapsayan ülke, Kuzey Afrika'nın en görkemli antik kalıntılarından bazılarına ev sahipliği yapar. Tunus turu ile palmiyelerle çevrili kumsalları, Roma'nın kalıntılarını, Emevi hanedanının görkemli hatıralarını keşfedebilirsiniz. Mimari, fikir ve geleneklerin kültürel buluşma noktası olan ülke, doğal çeşitliliğe de sahiptir. Dünyanın en iyi zeytin bahçelerinden bazılarına ev sahipliği yapar. Ayrıca Chott el Djerid'in büyük tuz gölleri ve Tataouine'in vaha kasabaları ile farklı manzaralar sunar.

 

Tunus Tur Fiyatları

 

Tunus turu fiyatları bazı faktörlere bağlı olarak değişebilir. Bunların arasında turun uzunluğu, seyahat eden kişi sayısı, varış noktası, seyahatinizi fiyatlandırırken önemli hususlardır. Fiyatlar, mevsime göre de değişiklik gösterebilir. Yüksek talep nedeniyle yoğun sezonda artış gösterme eğilimindedir. Kış veya sezon dışı aylar gibi yılın belirli zamanlarında ise indirimlerden faydalanabilirsiniz. Ek olarak, Tunus turu fiyatı biletlerin, rotaların, otel veya bagaj gibi ekstra hizmetlerin mevcudiyetine bağlı olabilir. İstanbul'dan Hammamet'e yapılan uçuşlar, Antalya havaalanından kalkan uçuşlara göre daha uygun olabilir. Ayrıca, seyahat ettiğiniz zamanı dikkate almak önemlidir. Sabah uçuşları, akşam uçuşlarından daha uygun olabilir. Tunus tur fiyatlarını etkileyen birçok unsur vardır. Seyahatiniz için rezervasyon yapmadan önce indirimleri inceleyerek bütçe dostu seçeneklerden faydalanabilirsiniz.

 

Fas Tunus Cezayir Turu

 

Fas Tunus Cezayir turu ile kültür ve tarih dolu yolculuğa çıkabilir, ülkenin en ikonik manzaralarından bazılarını görebilirsiniz. Popüler tur seçeneklerinden biri, bir zamanlar dünyanın en güçlü şehirleri olan antik Hammamet ve Kartaca’ya yapılan gezilerdir. Ziyaretçiler, Pön limanları gibi arkeolojik alanları keşfedebilir veya eski Roma Forumu'nda yürüyüş yapabilir. Ayrıca geleneksel el işleri, yerel ürünleri alabilecekleri şehir pazarı da vardır. Diğer popüler seçenek ise çöl safarisinin yer aldığı Tunus gezi turları paketleridir. Kum tepelerinin ve asırlık harabelerin muhteşem manzarası eşliğinde unutulmaz bir an yaşayabilirsiniz. Ayrıca burada size gelenek ve göreneklerini anlatacak olan Bedevi yerlileriyle tanışabilirsiniz.

 

Tunus Balayı Turları

 

Tunus balayı turları, romantik bir tatil için ideal seçenekler sunar. Çarpıcı kumsalları, canlı kültürü, heyecan verici gösterileri ile farklı bir deneyim yaşayabilirsiniz. Ülke içerisinde plajlar ve diğer tatil yerlerinin yanı sıra ziyaret edilecek birçok tarihi yer vardır. Antik kalıntılar ve tarihi şehir sokaklarında gezerken eşiniz ile keyifli zaman geçirebilirsiniz. Gece hayatı söz konusu olduğunda, ülke çeşitli seçenekler sunar. Canlı müzik performansları sunan yerleri keşfedebilir ya da sahil boyunca romantik bir yürüyüş yapabilirsiniz.

 

Tunus Tur Fırsatları

 

Kuzey Afrika'da güzel bir ülke olan Tunus, gezginler için çeşitli fırsatlar sunar. Seyahatiniz için ihtiyacınız olan her şeyi içeren ulaşım, konaklama, rehberli geziler ile ilgi çekici yerleri keşfedebilirsiniz. Büyüleyici manzarası, zengin kültürü ve lezzetli yemekleri ile Tunus, her şeyden uzaklaşmak, yeni yerler keşfetmek için ideal bir destinasyondur. Mevcut pek çok fırsatla, bütçenize uyan ve dünyanın bu eşsiz köşesinde kalıcı anılar yaratmanıza izin veren tur programı bulabilirsiniz. Tunus, gezginler için heyecan verici deneyimler sunar. Antik harabelerde rehberli tura çıkabilir, beyaz kumlu plajlarda güneşlenebilir veya çölde kamp yapabilirsiniz. Ayrıca kalabalık sokaklarda dolaşarak yerel yaşam hakkında bilgi edinebilirsiniz. Eşsiz kültürü, büyüleyici manzaraları ile ülke farklı ve unutulmaz bir tatil yaşamak isteyenlere birçok seçenek sunar. Tek başınıza, ailenizle veya arkadaşlarınızla seyahat ediyor olun, gezinizi gerçekten unutulmaz kılacak pek çok fırsattan faydalanabilirsiniz. En uygun Tunus turu fiyatları için erken rezervasyon kampanyalarını değerlendirebilir, dönemsel olarak yapılan indirimler takip edebilirsiniz.