Vietnam - Kamboçya Turları

Vietnam - Kamboçya Turları (Bu aramaya ait 4 Tur Bulunmuştur)
Sıralama
Tur Adı/Kodu
Ziyaret Edilecek Yerler
Tur Türleri
Ulaşım Türleri
Kalkış Noktaları
7 Gece, 8 Gün
Vietnam & Kamboçya Turu
Vietnam & Kamboçya Turu
İstanbul Kalkışlı (Tur Kodu: 1106)
7 Gece / 8 Gün
Yurt Dışı Tur
Türk Hava Yolları İle
2199,00 EUR (77.523,77 TRY)
Turu İncele
11 Gece, 12 Gün (9 Gece Konaklama)
Vietnam & Kamboçya & Tayland & Sai Han Turu
Vietnam & Kamboçya & Tayland & Sai Han Turu
İstanbul Kalkışlı (Tur Kodu: 1022)
11 Gece / 12 Gün
Yurt Dışı Tur
Singapur Hava Yolları İle
2990,00 USD (97.779,88 TRY)
Turu İncele
12 Gece, 13 Gün (11 Gece Konaklama)
Vietnam & Kamboçya & Laos & Tayland Turu
Vietnam & Kamboçya & Laos & Tayland Turu
İstanbul Kalkışlı (Tur Kodu: 1380)
12 Gece / 13 Gün
Yurt Dışı Tur
Gulf Air Hava Yolları İle
2999,00 USD (98.074,20 TRY)
Turu İncele
11 Gece, 12 Gün (10 Gece Konaklama)
Vietnam & Kamboçya & Laos & Tayland Turu
Vietnam & Kamboçya & Laos & Tayland Turu
İstanbul Kalkışlı (Tur Kodu: 1407)
11 Gece / 12 Gün
Yurt Dışı Tur
Türk Hava Yolları İle
3590,00 USD (117.401,26 TRY)
Turu İncele

Vietnam Kamboçya Turları 2024

 

Vietnam Kamboçya turları ile Güneydoğu Asya’nın iki farklı ülkesini görebilirsiniz. Vietnam, plajları ve tapınaklarıyla öne çıkarken, Kamboçya birçok tarihi mekâna sahiptir. Vietnam’da Fransız sömürge dönemi simge yapıları, tarihi müzeleri, tünelleri gibi ilgi çekici yerleri bulunur. Kamboçya ise ışıltılı Kraliyet Sarayına, ulusal müzenin arkeolojik sergilerine ev sahipliği yapar. Ülkenin kuzeybatısında, Khmer İmparatorluğu döneminde inşa edilmiş Angkor Wat antik kentinin kalıntıları yer alır. Sıradışı yerlere ev sahipliği yapan Vietnam Kamboçya turu sırasında egzotik doğada heyecan verici bir yolculuğa çıkarken, her iki ülkenin benzer yönlerini keşfedebilirsiniz.

 

Vietnam Kamboçya Turu Fiyatları

 

Vietnam turları bütçe dostu fiyatlarla nefes kesici manzaraları ve tarihi yerleri görmenizi sağlar. Geziler otel konaklamalarını, ulaşımı, rehberlerin uzmanlığını içerir. Kamboçya ile birleşen turlar arasından seçim yaparak tropikal güney ile kuzey arasındaki görkemli yerler tüm yönleriyle görülebilir. Kamboçya’da kaldığınız süre boyunca eski harabelerin, mağaraların, tapınakların büyülü dünyasına dalabilirsiniz. Yurtdışıtatilim Güneydoğu Asya ülkelerinin güzelliğini yakından keşfedebilmeniz için çeşitli kampanya ve indirim fırsatlar sunar. Cazip Kamboçya Vietnam turu fiyatları ile hep ertelediğiniz tatilinizi gerçekleştirebilir ve unutamayacağınız anılar biriktirebilirsiniz.

 

Vietnam Turları

 

Vietnam gezi turu, size bölgenin öne çıkan noktalarını görme imkânı sunar. UNESCO Dünya Mirası Listesi'ndeki yerler, lezzetli yemekler, uçsuz bucaksız sahillerin hepsi tek bir rotada bulunur. Burada Çinli tüccarların 200 yıldan daha eski evlerinde dolaşabilir, fenerlerle aydınlatılan Thu Bon Nehri kenarındaki restoranlarda oturabilir, yerel yemekleri tadabilirsiniz. Sadece Vietnam turu ile Saygon, Hanoi, Da Nang bölgelerinde daha fazla zaman geçirerek yerel yaşamın birçok yönünü görebilirsiniz.

 

Vietnam Kamboçya Ne Zaman Gidilir?

 

Seyahatinizi planlarken farklı iklim bölgelerini hesaba katmak önemlidir. İlkbahar ve sonbaharda, güney bölgesi muson yağmuruna maruz kalır. Vietnam turu için Kasım-Mart ayları tavsiye edilir. Ülkenin kuzeyindeki ve iç kesimlerindeki öne çıkan yerler ise Mayıs'tan Eylül'e kadar ziyaret edilmelidir. Rehberli turlar, Vietnam'ın başkenti ve kültür merkezi Hanoi'de veya Saygon'da başlar. Saygon, Gotik ve modern binalardan oluşan etkileyici şehir manzarası nedeniyle "Doğu'nun İncisi" olarak adlandırılır. Kamboçya ise egzotik adaları, ormanları, ücra köyleri, canlı metropolleri ile çok yönlü bir tatil sunar. Bölgeye aşina olan deneyimli bir tur rehberi sayesinde, ülke hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz.

 

Neden Vietnam Kamboçya Turuna Katılmalısınız?

 

Vietnam Kamboçya turu metropollerin, yüksek dağların, yağmur ormanlarının, güzel kumsalların bir karışımını sunar. Ülke’de görülmesi gereken nefes kesici yerler ve manzaralar vardır. Kamboçya dünyaca ünlü Angkor Wat tapınağı ile tanınır. Angkor Wat gezisi, hemen hemen her Kamboçya turunun ayrılmaz bir parçasıdır. Burası dini bölgenin büyüsünü yakından hissetmenizi sağlar. Vietnam Kamboçya destinasyonu, Tayland Körfezi'ndeki konumu, ünlü plajları, mega şehirleri ile bir kontrast sağlar. Thoi Son adası, beyaz kumsalı ve turkuaz rengi sularıyla sahil tatili arayanlar için ideal bir seçenektir. Egzotik destinasyonda yemyeşil ormanların, ıssız kumsalları yanından geçebilir, şirin kafelerde oturarak lezzetli kahvenizi yudumlayabilirsiniz. Kamboçya'nın kuzeyinde el değmemiş ormanlar ise doğa ve macera severlere hitap eder. Burada farklı manzaraları keşfedebilir veya korunan hayvan türleri hakkında çok şey öğrenebilirsiniz. Eşsiz bir deyeyim yaşamak istiyorsanız Yurtdışıtatilim Vietnam Kamboçya turlarını inceleyebilir ve indirimli fiyatlardan faydalanarak yerinizi hemen ayırtabilirsiniz. Uzman rehberler eşliğinde gerçekleştirilen turlar bölgenin büyüsünü yakından hissetmenize ve kendinizi turist kalabalığından uzak bir dünyaya kaptırmanıza yardımcı olur. Yurtdışıtatilim’in farklı perspektiften sunduğu Vietnam Kamboçya turları ile olabildiğinde özgün deneyimler yaşayabilirsiniz.