Budva Turları

Budva Turları (Bu aramaya ait 0 Tur Bulunmuştur)
Sıralama
Tur Adı/Kodu
Ziyaret Edilecek Yerler
Tur Türleri
Ulaşım Türleri
Kalkış Noktaları

Budva Turu 2023

 

Tarihi şehir merkezi ve sahil bölgesiyle Karadağ'ın gözde turizm destinasyonu olan Budva, vizesiz seyahat imkânıyla gezginlere hem kültürel hem de deniz tatili için ideal bir rota sunuyor. Orta çağ mimarisinin ağırlıklı olarak görüldüğü bölge, tarihi güzelliklerinin yanı sıra sayısız plajı ve hareketli gece hayatıyla da ziyaretçilerini etkilemeyi başarıyor.

 

Yurtdisitatilim.com ayrıcalığı sayesinde Budva, birçok tur programı kapsamında ziyaret edilebiliyor. Siz de Karadağ’ın bu eşsiz şehrini yakından görmek isterseniz Budva turu seçeneklerine göz atabilirsiniz.

 

Budva Turu Fiyatları

 

Budva tur fiyatları kalkış şehri, ulaşım türü ve seyahat süresine göre farklılık gösteriyor. Ayrıca konakladığınız otelin sunduğu hizmetler de fiyat üzerinde belirleyici rol oynuyor. Ancak çeşitli indirimlerden faydalanarak bütçenizi zorlamadan seyahatinizi tamamlamanız mümkün.

Yurtdisitatilim Budva turunun tadını çıkarmanız için birçok hizmeti paket fiyata dahil ederek tasarruf etmenizi sağlıyor. Bu hizmetler arasında uçak bileti, konaklama ve kahvaltı yer alıyor. Seyahat edeceğiniz otobüsler son derece kaliteli olup yolculuğunuzun konforlu geçmesine katkı sağlarken; tur esnasında konaklayacağınız oteller şehrin en güzel lokasyonlarında yer alıyor. Uzman rehberler eşliğinde gerçekleşen turlar, ziyaretçilerin her şehrin tarihi hakkında eğlenceli bir şekilde bilgi edinmesini sağlıyor.

 

Budva Kotor Turu

 

Balkan turları kapsamında Kotor, Budva ve Karadağ’ın diğer birçok şehrini ziyaret edebilirsiniz. Ülkenin en güzel şehirlerini görebileceğiniz bu turlar arasında "Büyük Balkan Turu" ve "Uçaklı Balkan Masalı Turu" yer alıyor.

 

İzmir, İstanbul ve Ankara çıkışlı Budva turu, bu şehirde yaşayan gezginlerin tatile doğrudan kendi şehirlerinden yola çıkmalarına olanak tanıyor. Otobüs ya da uçakla seyahat seçenekleri bulunan Budva Turları, katılımcılara diledikleri araçla diledikleri tatil keyfine ulaşma şansı da veriyor. İzmir, Ankara ve Bursa'dan hareket eden seçenekler pek çok tatil severin öncelikli tercihleri arasında yer alıyor.

 

Budva Bayram Turları

 

Bayramda yurt dışında tatil yapmak isteyenler için çok çeşitli seyahat seçenekleri bulunuyor. Budva, yakınlığı ve vizesiz girişi nedeniyle bayramda gidebileceğiniz popüler tatil destinasyonlarından biri. Burada birçok tarihi yapı, müze ve doğal güzellikleri ziyaret edebilirsiniz. Ayrıca Adriyatik kıyısındaki eşsiz konumu ile plaj tatili yapmak isteyenlerin de ilgisini çekiyor.

Seyahatinizi bütçenizi sarsmadan yapmak istiyorsanız bayram turları fırsatlarından da faydalanabilirsiniz. Böylece hem ekonomik hem de keyifli bir tatil geçirebilirsiniz.

 

Budva’da Gezilecek Yerler

 

Budva’da gezilmesi gereken yerler arasında ilk olarak Stari Grad bulunuyor. Taş evleri ve arnavut kaldırımlarıyla sizi büyüleyecek olan eski şehir, birçok mağaza, restoran ve barın bulunduğu bir bölge. Burada Budva Kalesi'ni veya Aziz John Kilisesi'ni de görebilirsiniz. Diğer önemli yerler arasında Kutsal Üçlü Kilisesi ve Budva'nın uzun tarihinin izini süren Arkeoloji Müzesi yer alıyor. Ayrıca Budva’da gezilecek yerler şu şekilde sıralanabilir:

 

► Sveti Stefan: Budva’da kesinlikle görülmesi gereken yerler arasında bulunan Stevi Stefan anakaraya dar bir boğazla bağlanan ve lüks otelleriyle tanınan seçkin bir tatil beldesi olarak hizmet veriyor. Ayrıca burada eski evler ve manastırlar bulunuyor.

 

► Tara Nehri Kanyonu: Şehrin hemen yakınında bulunan Tara Kanyonu, Avrupa’nın en büyük ve derin kanyonlarından biri. Burada rafting ve doğa yürüyüşü gibi çeşitli aktiviteler yapılıyor.

 

► Biogradska Gora Ulusal Parkı: Karadağ'ın merkezinde Tara ve Lim Nehirleri arasında yer alan Biogradska Gora Milli Parkı, yemyeşil bir doğaya sahip. Park, Avrupa'nın son bakir ormanına, zengin bir flora-faunaya sahip en çeşitli ekosistemlerinden birine ev sahipliği yapıyor. Parkın içinde ziyaret edebileceğiniz bir göl ve nehir de bulunuyor.

 

Yurtdisitatilim.com'un sunduğu Budva turları, bu güzel şehri daha yakından tanımak isteyenler için harika fırsatlar sunuyor. Çeşitli indirim ve kampanyalardan yararlanarak tatilinizi hemen planlamaya başlayabilirsiniz.