Bangkok & Pattaya Turu Eşsiz Deneyim
Bangkok – Pattaya
Tur Kodu: 621
Yurt Dışı Tur
9 Gece, 10 Gün
Mahan Hava Yolları İle
İstanbul Kalkışlı
İstanbul Dönüşlü
Bilgi Alınız
Satın Al
Sizi Arayalım
Paylaş
Fiyata Dahil Hizmetler
Fiyata Dahil Hizmetler
 
► Ekonomi Sınıfı Uçuşlar
► Havaalanı Vergileri
► Panoramik Öğle Yemekli Pattaya Şehir Turu (Öğle yemeği esnasında içecekler extradır)
► Alan - Otel / Otel - Alan Transferi ve Şehirlerarası Transferler
► Belirtilen Otellerde Konaklama (Bangkok 2 Pattaya 5 Gece Oda Kahvaltı Konaklamalar)
► Profesyonel Türkçe Rehberlik Hizmetleri 
Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler
Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler
 
► Yurtdışı çıkış harcı
► Seyahat sağlık sigortası
► Öğle Yemekleri
► Akşam Yemekleri
►  Kişisel Harcamalar
► Extra Turlar

Bangkok – Pattaya Turu

 

7 Gece - 9 Gün

 

Eşsiz Deneyim Programı

 

 

 

İstanbul Yeni Havalimanı Dış Hatlar Gidiş Terminali Mahan Havayolları kontuarı önünde saat 10:00'da buluşuyoruz. Bagaj ve pasaport işlemlerimizin ardından Mahan Havayolları'nın W5051 sefer sayılı uçuşu ile saat 12:15'te Tahran'a hareket ediyor ve saat 15:45'te Tahran'a varıyoruz. Ardından Mahan Havayolları tarifeli seferi ile saat 21:00'de Bangkok'a hareket edeceğiz.

Uçakta alacağımız kahvaltının ardından yerel saatle sabah 07:50'de Bangkok Suvarnabhumi Havalimanı'na varıyoruz. Rehberimiz sizi bekliyor olacak ve ardından özel araçlarla şehir turu için yola çıkacağız. Bangkok'un bu panoramik turunda diğer turistik yerlerin yanı sıra Altın Buda tapınağını ve Çin mahallesini göreceğiz. Bu turumuz sırasında hem Bangkok'un egzotik güzelliğini hem de Tayland'ı derinden etkileyen Budizm'i yakından tanıma fırsatı bulacağız. Tur sonrası otelimize transfer ve yerleşme. Dileyen misafirlerimiz otele yerleştikten sonra ekstra olarak düzenlenecek olan Bangkok Kanalları turumuza katılabilirler. Akşam dileyen misafirlerimiz yine ekstra olarak Baiyoke turu düzenlenecek
 

Extra Tur: Bangkok Kanallar Turu Kişi Başı : 25 Euro
Bangkok kanallar turuyla Tay yaşam tarzını yakından görebileceksiniz. Turumuz sırasında sizi 200 yılı aşkın süredir genel nüfusun günlük yaşamının bir parçası olan tarihi kanallardan bazılarında özel bir tekne yolculuğuna çıkaracağız. Size şehrin bu bölümüne özgü manzaraları göstereceğiz ve kanallardaki Tayland yaşamına bir bakış atacağız. Tapınaklardan birinde kutsal yayın balıklarını besleyeceğiz ve toplumun her kesiminden Taylandlıların birbirleriyle nasıl etkileşime girdiğine tanık olacağız.

Extra Tur:Akşam Yemekli Baiyoke Sky Turu & Asiatique Riverfront Gece Pazarı: 50 Euro

Tayland'ın en yüksek binası 309 metre ile Baiyoke Sky Hotel'dir. 77. katta 360 derecelik şehir manzarası eşliğinde açık büfe akşam yemeği yiyebilirsiniz. Daha sonra tarih ve modernizmin iç içe geçtiği 1500'den fazla mağaza ve restoranın bulunduğu Bangkok'un en yeni eğlence merkezi Asiatique'e gidiyoruz. Alışveriş için serbest zaman ve ardından otelimize transfer.

Kahvaltıdan sonra Bangkok'u kendi başımıza keşfetmek için serbest zamanımız olacak. Dilerseniz Yüzen Çarşı & Yılan Çiftliği ve Chao Praya Akşam Akşam Gezisi & Asiatique Riverfront Gece Pazarı ekstra turlarına katılabilirsiniz. Geceleme otelimizde.
 
Extra Tur: Soi Cowboy Eğlence Turu 15 Euro (Transfer)
 
Bu turumuzda Tayland'ın dünyaca ünlü caddesini ziyaret ediyoruz. Eğlencenin sınırı olmayan ve sokaklara taşan caddelerde keyifli bir gece geçiriyoruz.
 
Extra Tur: Yüzen Çarşı Kişi Başı: 50 Euro
 
Bu gezi sırasında, Bangkok'un dışına çıkıyoruz ve dünyaca ünlü Siam İkizlerinin doğum yeri olarak bilinen Samut Songkram kasabasında bulunan bir hindistan cevizi çiftliğini ziyaret ediyoruz. Burada, Tayland kültüründe hindistan cevizi ağacının çeşitli kullanımları hakkında fikir edinmenin yanı sıra, kabuğundan hazırlanmış hediyelik eşyaları da görüyoruz. Ayrıca keşfedilmeyi bekleyen bir orkide bahçesi de bulunmakta. Çiftlikten ayrıldıktan sonra, 10 dakikalık bir otobüs yolculuğu ile geleneksel Tay teknelerinin yanaştığı iskeleye varıyoruz. Yarım saatlik keyifli ve manzaralı bir yolculuğun ardından dünyanın dört bir yanından gezginlerin ve fotoğrafçıların ilgisini çeken ünlü Yüzen Çarşı'ya varıyoruz. Burada nehir üzerinde kanolarda taze meyveler, balıklar, yiyecekler ve rengarenk çiçek buketlerinin sergilendiği pazarlarda gezme ve alışveriş yapma fırsatına sahip olacaksınız. Bangkok'a dönüş yolculuğunda konuklar, rehberleri tarafından kişisel olarak seçilen Tayland'ın en ünlü tropikal meyvelerinden bazılarını tatma fırsatına sahip olacaklar.
 
Extra Tur : Chao Praya Dinner Cruise: 50 Euro
 
Bu turda, Uzak Doğu'nun Venedik'i olarak bilinen Bangkok'taki Chao Praya Nehri üzerinde 41 metrelik teknemizde canlı müzik eşliğinde akşam yemeğinin keyfini çıkaracaksınız. Akşam yemeğinden sonra otelinize transfer. Geceleme otelimizde.

Sabah kahvaltısının ardından Tayland'ın en popüler eğlence destinasyonu olarak bilinen Pattaya'ya doğru yola çıkıyoruz. Yolculuğumuz sırasında Kraliyet ailesine ait ünlü mücevher fabrikasına uğrayacağız. Otelimize vardığımızda, eğlenmek için serbest zamanınız olacak. Türk restoranında öğle yemeğimizi alacağız, İsteğe bağlı aktivite olarak misafirlerimiz Fil Safari ve Timsah Çiftliği Turumuza katılmayı da tercih edebilirler. Daha sonra ilgilenenler için opsiyonel aktivite olarak da sunulan dünyaca ünlü ALCAZAR SHOW turuna çıkıyoruz. Geceyi otelimizde geçireceğiz.
 
Extra Tur : Fil Safarisi Turu Kişi Başı : 35 Euro
 
Çoğunluğu Budist olan Tayland'daki filler derin bir kültürel öneme sahip. Bu tur filleri gözlemlemek ve Taylandlıların fillerle olan kutsal bağlarını anlamak için inanılmaz bir fırsat sağlayacak. Fillerle ilgili bilgi aldıktan sonra orman içinde fillerle heyecan verici bir safari turuna çıkacaksınız. 
 
Extra Tur: Timsah Çiftliği Turu Kişi Başı : 20 Euro
 
Timsah Çiftliği turunda, timsahları yakından görme ve onlarla yapılan adrenalin dolu gösterileri izleme şansına sahip olacaksınız. .Filler ve zürafalar için de beslenme seansları var. Ayrıca kaplanlarla da fotoğraf çekebilirsiniz. Timsah çiftliği eğlenceli ve heyecan verici deneyimler sunarken, çiftlik içerisindeki parkta Uzak Doğuya has bonsai türü ağaçları ve peyzajını göreceksiniz.
 
Extra Tur: Alcazar Show Turu Kişi Başı : 35 Euro
 
Tayland’ın Lido tarzı bu en güzel kabare şovunda, değişen sahne dekorları, değişen kostümleriyle dansçıları, muhteşem ışık ve ses sistemleriyle dolu güzel bir akşam geçiriyoruz.

Sabah kahvaltımızın ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz extra olarak düzenlenecek MERCAN KAYALIKLARI İLE ÜNLÜ MERCAN ADASI Turu’muza katılabilirler. Geceleme otelimizde
 
Extra Tur : Mercan Adası Turu Kişi Başı : 45 Euro
 
Öze surat teknelerimizle Pattaya’ya yedi kilometre mesafedeki mercan resifleri ve palmiye ağaçlarıyla çevrili bembeyaz kumsala sahip Mercan adasına gidiyoruz. Huzurlu adanın turkuvaz rengi sularında yüzebilir veya pastoral manzaranın tadını çıkarabilirsiniz. Öğle yemeğinde ızgara balık, salata ve tropik meyveler var.

Kahvaltıdan sonra serbest zamanın tadını çıkarabilir veya Nong Nooch Tropik Bahçesi turumuza katılabilirsiniz. Geceleme otelimizde.
 
Extra Tur : Nong Nooch Tropical Garden Turu Kişi Başı 35 Euro
 
Chonburi'de bulunan Nong Nooch Tropikal Bahçesi, bir botanik bahçesi, bir hayvanat bahçesi ve etkileyici gösterilerin düzenlendiği Tay Kültür Merkezi'ne ev sahipliği yapan muhteşem bir turistik cazibe merkezidir. Rekreasyon parkı, iki göl, bonsai, kaktüs, palmiye ve bromeliad bahçeleri, orkideler ve eğrelti otları için bir sera ve kaplanlar, filler, şempanzeler ve papağanlar gibi egzotik hayvanların sergilendiği geniş bir alanı kapsıyor. Tayland Kültür Merkezi ayrıca, ziyaretçilerin tepedeki kabile müziği ve dansı, Tay düğün törenleri, dövüş sanatları, Budist törenleri ve fil gösterisi gibi geleneksel Tay ev müziklerine ve kültürel performanslarına tanık olabileceği pitoresk bir ortam sunmaktadır. Ziyaretçiler ayrıca bu tropik bahçede geleneksel Tayland mutfağını tadarak Tay antikalarından oluşan etkileyici bir koleksiyonu gözlemleyebilir.

Sabah kahvaltımızın ardından serbest zamanınız olacak. Geceleme otelimizde.

Sabah kahvaltımızın ardından serbest zamanınız olacak. Geceleme otelimizde.

Bilet ve bagaj düzenlemelerimizi tamamladıktan sonra 21:30'da Tahran'a hareket edecek olan Mahan Airlines tarifeli W5050 sefer sayılı uçuşa bineceğiz. Tahran'a yerel saatle 01:15'te varacağız. Daha sonra Mahan Havayolları'nın tarifeli seferiyle İstanbul'a uçacağız. Turumuz İstanbul Yeni Havalimanı'na varışımızla sona erecektir.
 
Her şey dahil extra tur paketi : 345 Euro Yerine 325 Euro
 
Extra Tur: Bangkok Kanallar Turu Kişi Başı : 25 Euro / Extra Tur:Akşam Yemekli Baiyoke Sky Turu & Asiatique Riverfront Gece Pazarı: 50 Euro / Extra Tur: Yüzen Çarşı Kişi Başı :50 Euro/ Extra Tur: Chao Praya Dinner Cruise :50 Euro / Extra Tur: Fil Safarisi Turu Kişi Başı :35 Euro/ Extra Tur: Timsah Çiftliği Turu Kişi Başı :20 Euro/ Extra Tur: Alcazar Show Turu Kişi Başı :35 Euro/ Extra Tur: Mercan Adası Turu Kişi Başı :45 Euro/ Extra Tur :Nong Nooch Tropical Garden Turu Kişi Başı 35 Euro 
Tur Kalkış Noktaları
  • 10:55 Mahan Hava Yolları (W5113) | İstanbul Havalimanı - Tahran - Bangkok
  • 21:30 Mahan Hava Yolları (W5050) | Bangkok - Tahran - İstanbul Havalimanı