Budva Turu - Air Montenegro İle
Budva
Tur Kodu: 854
Yurt Dışı Tur
3 Gece, 4 Gün
Air Montenegro Hava Yolları İle
İstanbul Kalkışlı
İstanbul Dönüşlü
Bilgi Alınız
Satın Al
Sizi Arayalım
Paylaş
Fiyata Dahil Hizmetler

► Air Montenegro Havayolları özel seferi ile IST-TGD/TGD-IST parkurunda ekonomi sınıfı uçuşlar
► Havalimanı vergileri
► 3 (üç) gece Oda Kahvaltı Konaklama
► Budva yapılacak şehir tanıtım turları
► Havalimanı-otel-havalimanı transferleri
► Türkçe rehberlik hizmetleri

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

► Yurtdışı çıkış harcı vergisi
► Otel vergileri
► Kişisel harcamalar ve programda belirtilen ekstra turlar
► Şoför ve rehber bahşişleri (isteğe bağlıdır)
► Yemekli turlarda mönü “başlangıç tabağı, ana yemek ve tatlı” içermekte olup içecekler hariçtir.

Budva Turu - Air Montenegro İle

 

3 Gece 4 Gün

İstanbul Yeni Havalimanı Dış Hatlar Terminali’nde buluşup bagaj ve pasaport işlemlerini tamamladıktan sonra Air Montenegro HavaYolları’nın özel MNE0405 seferi ile 15.40’da Budva'ya doğru yola çıkacağız. Yerel saat ile 15.30’da şehre varır varmaz bizleri bekleyen özel otobüsümüzle otelimize gideceğiz. Geceleme otelimizde.

Sabah kahvaltısının ardından yürüyerek panoramik bir gezi yapacağız. Adriyatik Denizi kıyısındaki “Stari Grad”da, yani eski kasaba merkezinde yürürken Venediklilerin inşa ettikleri 2.500 yıllık hisarı; Santa Maria del Punta kilisesini ve bulunduğu meydanı; deniz, kum ve güneşin buluştuğu plajları göreceğiz. Turumuzun ardından serbest zaman Dileyen misafirlerimizle ekstra düzenlenecek Öğle Yemekli İşkodra Gölü Tur’una katılabilecekler (65 Eur). İşkodra Gölü, Arnavutluk ve Karadağ devletleri arasında yer alan, Balkan yarımadasındaki en büyük göldür. Adını kıyısında kurulmuş olan şehir, İşkodra'dan alır. Diğer Avrupa dillerinde Skadar, Scutari adları ile de bilinir. Gezimiz ardından konaklamak üzere otelimize döneceğiz.

Kahvaltıdan sonra serbest zaman; ancak arzu eden misafirlerimiz ekstra düzenlenecek Kotor, Tivat ve Perast Turu’na katılabilecekler (65 Eur). Turumuz kapsamında önce, yarım saatlik bir otobüs yolculuğu yaparak Kotor’a varacağız. Yürüyerek yapacağımız şehir gezisinde bizleri geçmişle günümüz arasında bir hayal perdesine bakar gibi hissettiren tarihi yapıları göreceğiz. Gölgesi denize vuran dağların ve yamaçlarını taç gibi süsleyen surların arasında toplam 1355 basamakla en üst noktasındaki kiliseye ulaşılan San Giovanni Kalesi’ni; İtalyan Kontes Francesca di Montreale Mantica’nın koleksiyonunu da barındıran Kedi Müzesi’ni; Roma Katolik katedrallerinden St. Tripun Katedrali’ni; Sırp Ortodoks kilisesi olan St. Nikola Kilisesi’ni gördükten sonra otobüsümüzle yola devam ederek turumuzun ikinci durağına, Perast’a geçeceğiz. Gerek şairane hikâyesiyle gerekse ilginç müzesiyle Kayalıklar Meryemi (Kayaların Leydisi olarak da biliniyor) ve münzevi keşişlerin halen yaşadığı Aziz George adlı iki adası olan bu sakin, romantik şehrin dağ ve deniz manzarasını izlemeye
doyamayacağız. Son durağımız ise Kotor Körfezi kıyısındaki bir diğer bölge, Tivat olacak. Dileyenler Karadağ Limanı’nı barındıran ve Karadağ’ın Monaco’su olarak bilinen Tivat’ın zarif kafelerinde dinlenerek, dileyenlerse yüzerek, bisiklet kiralayarak, körfezde tekne turuna çıkarak ya da başka tercihlerde bulunarak günün yorgunluğunu atabilecekler. Rehberimizin belirttiği saatte buluştuktan sonra dinlenmek ve konaklamak üzere Budva’ya, Ardından dinlenmek ve konaklamak üzere otele yerleşeceğiz. Dileyen misafirlerimizle ekstra düzenlenecek Karadağ Gecesi Turu’nu gerçekleştireceğiz. (65 Eur). Turumuzdan sonra otelimize döneceğiz.

Kahvaltıdan sonra otelden çıkış işlemlerini tamamlayacağız ve havalimanı'na doğru yola çıkacağız. Bagaj ve pasaport işlemlerinin sonra Air Montenegro Hava Yolları’nın özel MNE0404 seferi ile 10:20’de İstanbul'a hareket edeceğiz. Yerel saat ile 14:10’da İstanbul'a vardığımızda turumuz da sona erecek. Eve hoş geldiniz

AVANTAJLI EKSTRA TUR PAKETİ 195 EURO YERİNE 180 EURO

Öğle Yemekli İşkodra Gölü Turu (65 Eur)
Kotor, Tivat ve Perast Turu (65 Eur)
Karadağ Gecesi Turu (65 Eur)

 

Kampanya fiyatı rezervasyon aşamasında alınması halinde gecerlidir. Tur esnasında ki alımlarda afişe fiyatlar geçerlidir.

Tur Kalkış Noktaları
  • 15:40 Air Montenegro (MNE405)| İstanbul Havalimanı - Tivat
  • 10:20 Air Montenegro (MNE404)| Tivat - İstanbul Havalimanı