Hong Kong & Malezya & Singapur Turu
Kuala Lumpur, Singapur, Malezya, Hong Kong
Tur Kodu: 1228
Yurt Dışı Tur
9 Gece, 10 Gün
Katar Hava Yolları İle
İstanbul Kalkışlı
İstanbul Dönüşlü
2119.00 USD
den itibaren
Satın Al
Sizi Arayalım
Paylaş
3* ve 4* Otel Konaklamalı
Çift Kişilik Odada Kişibaşı İlave Yatak Tek Kişilik Oda Çocuk
0 - 2 yaş 3 - 6 yaş 7 - 12 yaş
2119,00 USD
(70366.27 TL)
2119,00 USD
(70366.27 TL)
2629,00 USD
(87301.99 TL)
635,00 USD
(21086.64 TL)
1800,00 USD
(59773.14 TL)
1800,00 USD
(59773.14 TL)
Son Odalar
3* ve 4* Otel Konaklamalı
Çift Kişilik Odada Kişibaşı İlave Yatak Tek Kişilik Oda Çocuk
0 - 2 yaş 3 - 6 yaş 7 - 12 yaş
2119,00 USD
(70366.27 TL)
2119,00 USD
(70366.27 TL)
2629,00 USD
(87301.99 TL)
635,00 USD
(21086.64 TL)
1800,00 USD
(59773.14 TL)
1800,00 USD
(59773.14 TL)
Son Odalar
Fiyata Dahil Hizmetler

► Qatar Havayolları ile İstanbul Havalimanı-Hong Kong / Kuala Lumpur İstanbul arasında Doha aktarmalı ekonomi sınıfı gidiş dönüş uçak bileti

► Yerel Havayolları ile Hong Kong / Singapur arası ekonomi sınıfı uçak bileti

► Yerel Havayolları ile Singapur / Kuala Lumpur arası ekonomi sınıfı uçak bileti

► Havaalanı Vergileri

► Belirtilen Otellerde Konaklama

► Singapur’da 2 Gece, Hong Kong 3 Gece, Kuala Lumpur’da 3 Gece

► Kahvaltı Dâhil Konaklama

► Panoramik Şehir Turları

► Alan- Otel / Otel - Alan Transferleri

► Türkçe Rehberlik Hizmetleri

► Şehir Vergileri

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

► Yurtdışı Çıkış Harcı

► Kişisel Harcamalar

► Bahşişler (Tavsiye edilen Kişi 60 USD )

Hong Kong & Malezya & Singapur Turu

 

8 Gece Otel Konaklamalı

 

Qatar Hava Yolları Tarifeli Seferi İle

 

İstanbul Havalimanı’nda buluşma. Qatar Havayolları tarifeli seferi ile Doha aktarmalı Hong Kong uçuşumuza başlıyoruz. Geceleme uçakta.

 

 

Varışımızı takiben Hong Kong şehir Turu Turumuzda Kowloon, Causeway Bay, Victoria Tepesi, Aberdeen Balıkçılar Koyu, Repulse Bay ve Tin Hau tapınağı görülecek yerler arasındadır. Geceleme otelimizde.

 

 Otelimiz: Ramada Hong Kong Grand View 3*+ vb.

Bugün opsiyonel bir turumuz var Macau Adası & Jade Market (160 USD). Hong Kong Turu & Macau Adası & Jade Market turu Hong Kong İskelesi’nden hareket edecek katamaranlar ile Macau Adası’na hareket ediyoruz. 1 saatlik keyifli bir deniz yolculuğunun ardından gezimize başlıyoruz. Tanrıca Kum Lam Heykeli, A-Ma Tapınağı, Macau kulesinden Penha tepesine geçiş, Macau hediyelik dükkânı, St. Paul Kilisesi, Macau Grand Prix Müzesi, Senato Caddesi, Macau’nun dünyaca meşhur Casinosu göreceğimiz yerler arasındadır. Öğle yemeğimizi adada yerel bir restoranda alıyoruz. Yeşim taşından yapılmış her türlü hediyelik eşyanın satıldığı Jade Market’e gidiyoruz. Turun sonunda otelimize döneceğiz. Geceleme otelimizde.

 

Otelimiz: Ramada Hong Kong Grand View 3*+ vb.

Serbest Günümüz olacak Geceleme otelimizde.

 

Otelimiz: Ramada Hong Kong Grand View 3*+ vb.

Sabah otelimizde alacağımız kahvaltıyı takiben yerel havayolları ile Singaapur uçuşumuzu gerçekleştiriyoruz. Varışımızı takiben, şehir turu. Turumuzda Singapur Nehri, Meclis - Opera - Mahkeme Binaları ve Çin Mahallesi görülecek yerler arasındadır Geceleme otelimizde.

 

Otelimiz: İbis Styles Singapore Albert 3* vb.

Bugün opsiyonel bir turumuz var. Sentosa Adası Turu (kişi başı 80 USD) Singapur'un bağımsızlık simgesi, Malay yarım adasının en güney ucu Sentosa adası, Singapur'un eğlence ve alışveriş adası. Bir zamanlar küçük bir balıkçı köyü olan ada bugünlerde Asya'nın en ünlü eğlence adalarından birisidir. Teleferikle adayı geçerken Malakka boğazının keyfini çıkaracağız. Tur bitimi otelimize dönüyoruz. Geceleme otelimizde.

 

   Otelimiz: İbis Styles Singapore Albert 3* vb.

Bu sabah erken saatlerde havalimanına geçiyoruz. Sabah yerel hava yolu ile Kuala Lumpur uçuşu yapacağız. Varışta karşılanma ve eşyalarımızı otelimize bırakarak gezimize başlıyoruz. Şehir Turu Kral Sarayı, Çin Mahallesi, Sultan Abdul Samad Binası, Bağımsızlık Meydanı, National Monument görülecek yerler arasında bulunmaktadır. Öğleden sonra, Ardından arzu edenler rehberlerinizin ekstra olarak düzenleyeceği Batu Mağaraları turuna katılabilirler. (45 USD) Bu turumuzda kireç taşından Tepenin içine yapılmış Batu Mağarasını ziyaret ediyoruz. Akşam ekstra olarak düzenlenecek olan Malezya Gecesi Turuna katılabilirler (70 USD). Malezya’nın geleneksel kültürel danslarını izleyebileceğiniz ve açık büfe Malezya mutfağının güzel bir restoranına gidiyoruz. Yemek çıkışı ÇİN Mahallesinde serbest saatlerimiz olacak. Geceleme otelimizde.

 

Otelimiz: Santa Grand Signature Hotel 4* vb.

Serbest zaman. Geceleme otelimizde.

 

Otelimiz: Santa Grand Signature Hotel 4* vb.

Serbest zaman. Geceleme otelimizde.

 

Otelimiz: Santa Grand Signature Hotel 4* vb.

Bu sabah otelimizde alacağımız kahvaltı sonrası havalimanına transfer. Check işlemleri için hazır olup İstanbul uçuşumuzu yapacağız. Geceleme uçakta. Yerel saat ile 18:35’te İstanbul Havalimanına varış. Turumuzun sona ermesi.
 
 
Uçuş Bilgileri : 
 
 
20:05 00:15 QR240 IST-DOH 
 
09:50 18:35 QR 845 KUL-DOH-IST 
 
 
 
Extra Turlar
 

 

► Macau Adası & Jade Market (160 USD)

► Sentosa Adası Turu (80 USD)

► Batu Mağaraları turu (45 USD)

► Malezya Gecesi (70 USD)

Tur Kalkış Noktaları
  • 20:05 Qatar Hava Yolları (QR240) | İstanbul Havalimanı - Doha
  • 09:50 Qatar Hava Yolları (QR845) | Kuala Lumpur - Doha - İstanbul Havalimanı
Önemli Açıklamalar
► Gün içindeki kur değişimi TL fiyatlara yansıtılmaktadır. Ödeme anındaki kurlar geçerlidir.
 
 
► Rezervasyon esnasında misafirlerimizin pasaport no, doğum tarihi ve pasaportun alınış/son kullanma tarihi bilgilerinin alınması gerekmektedir.
 
 
► Tura katılan kişilerin seyahat sırasında yanlarında Seyahat Sigortalarını bulundurmaları gerekmektedir.
 
 
► Yurtdışı Çıkış Harcının, seyahat tarihinden önce ilgili bankalara ödenmesi ve dekontun seyahat sırasında yanınızda bulundurulması tavsiye edilir.
 
 
► Acente, kategorisi aynı kalmak kaydıyla otel isimlerini değiştirme hakkını saklı tutar.
 
 
► Ekstra turların günleri; içeriğe bağlı kalmak kaydı ile katılımcı sayısına (Minimum 20 kişi), müze ve ören yerinin kapalı olma durumuna, uçuş saatlerinde oluşabilecek değişikliklere göre rehber tarafından değiştirilebilir.
 
 
► Panoramik şehir turu, şehirlerin tanıtımı için düzenlenen 2-3 saat süreli turlardır. Panoramik şehir turları; müze ve ören yerleri girişleri içermemekte olup şehir hakkında genel bilgi vermek amaçlıdır. Bazı turlar kapalı yollar veya araç girişine izin verilmeyen noktalarda imkânlar dâhilinde toplu taşıma veya yaya olarak yapılabilir. Yol üzeri yapılacak ekstra turlarda; tura katılmayacak olan misafirlerimiz, rehber tarafından belirlenen mola yerinde bekleme yapacaklardır. (Benzin istasyonu, Dinlenme tesisleri, Market Vb.) 3 kişilik odalar, otellerin müsaitliğine göre verilmektedir. 3 kişilik odalarda ilave yatak uygulaması olup, 3. Yatak standart yataktan küçüktür.
 
 
► 2 yetişkin + 1 çocuk olan rezervasyonlarda çocuk için ayrı yatak bulunmayabilir. Çocuk fiyatları ancak çocuğun iki yetişkin yanında konaklaması durumunda geçerlidir.  Çocuk indirimleri 2 yetişkin yanında kalan yaş grubuna uyan,  “tek çocuk” için geçerlidir.
 
 
► Gidilen ülkelerdeki otellerde alınacak kahvaltıların içeriği Türk kahvaltısından farklıdır. Grup kahvaltıları genelde continental kahvaltı (Çay/kahve, kuruvasan ve marmelat) olarak ayrı salonda verilebilir.
 
 
► Otellere giriş saatleri uluslar arası kurallarca belirlenmiş olup,  giriş saat 14:00 - 15:00 arasındadır. Çıkış saatleri 10:00 - 12:00 arasındadır.
 
 
► Bağzı programlarımız birkaç alternatifli oteller bazında satışa sunulmaktadır. Birden fazla otel seçeneği olan programlarımızın rehber ve transfer aracı aynı olabilir.
 
 
► Fuar, kongre, konser, etkinlik,  spor turnuvası vb. gibi dönemlerde oteller, belirtilen lokasyonlardan veya km’ lerden daha fazla mesafede kullanılabilir.
 
 
► Promosyon ibaresi olan turlarımızda otellerimizin konumu ve verilen içeriği standart paketlerimize göre farklılık gösterebilir. Promosyon turlarımızda misafir tarafından iptal veya değişiklik yapılamaz.
 
 
► 18 yaş altı reşit sayılmayan çocukların anne veya babalarından biri veya ikisi ile beraber tura katılmadığı durumlarda, tura katılım için gerekli olan muvafakatnamelerin seyahat sırasında kişilerin yanında bulundurulması zorunludur.
 
 
► Turlar başka acente turları ile birleştirilebilir.
 
 
► Uçak saatlerine bağlı olarak programda değişiklik olabilir.
 
 
► Bazı havayollarında yeme-içme ve online check-in hizmetleri ücrete tabi olabilir.
 
 
► Otobüslü turlarımızda, rezervasyon esnasında kesinlikle “Koltuk Numarası” garantisi verilmez. Otobüslü turlarımızda kullanılacak araç tipleri, katılımcı sayısına göre belirlenmektedir.
 
 
► T.C. Yeşil Pasaportu ile seyahat edecek misafirlerimizin pasaport alınış tarihi 10 yıldan eski ise; pasaportlarını yenilemeleri gereklidir.
 
 
► Yırtık, yıpranmış, ıslanmış ve/veya benzeri tahribat(lar)a uğramış pasaportlar nedeniyle ziyaret edilecek ülke sınır kapısında gümrük polisi ile sorun yaşanmaması adına; anılan pasaportların yenilenmesi ve T.C. vatandaşlarına vize uygulayan bir ülke ise ilgili vizenin yeni pasaportta olması gerekmektedir. Aksi durumda sorumluluk yolcuya aittir.
 
Seyahat bitiş tarihi sonrası, pasaport geçerlilik süreleri ülkelere göre minimum 3 ay ile 1 yıl aralığında değişkenlik göstermektedir. Ülkelerin talepleri olan pasaport geçerlilik süresi bilgilerine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.  Aksi durumda misafirlerimiz ülke pasaport polisleri tarafından ülkeye alınmama durumu ile karşılaşabilir.
 
 
► Schengen bölgesine seyahat edecek herhangi bir pasaport tipine sahip misafirlerin eğer pasaportlarının alınış tarihi 10 yıldan eski ise; pasaportlarını yenilemeleri talep edilebilir. Aksi halde gidecekleri ülkeye kabul edilmeyebilirler ve/veya Türkiye'den havayolu firması tarafından uçuşları gerçekleştirilmeyebilir. Böyle bir durumda sorumluluk yolcuya aittir.
 
Schengen Vizesi istenen destinasyonlara yapılan gezilere katılacak T.C. Vatandaşı misafirlerin mutlaka vize geçerliliğini, çok girişli olup olmadığını, kullanım süresinin bitişini kontrol etmesi gerekmektedir.
 
 
► T.C. vatandaşı olsa dahi, yurt dışı gezisine farklı bir ülkeden sahip olduğu pasaport ile çıkacak misafirlerimizin, seyahat edeceği ülke(ler)de vize uygulaması olup olmadığı hakkında, ilgili konsolosluğa başvurarak bilgi alması gerekmektedir.
 
Turun iptali durumunda vize ücreti iade edilmez. Vize alınmış olması, ülkeye giriş yapılabileceği anlamına gelmez, pasaport polisinin ülkeye sokmama yetkisi vardır. Bu durumdan Yurtdisitatilim.com sorumlu değildir, sorumluluk misafire (yolcuya) aittir.
 
 
Yeterli sayı sağlanamadığı takdirde geziler yapılamamakta veya ekstra gezi fiyatları, içerik, kullanılacak araç ve katılımcı sayısına göre değişiklik göstermektedir.
 
 
Not: Acente havayolu ile yolcu arasında aracı konumunda olup, 28.09.1955 Lahey Protokolüne tâbidir. Uçuş öncesinde saatler değişebilir ve tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce teyid edilmesi gerekmektedir. Yurtdışı gezilerinde en az 6 ay geçerli pasaport olması mecburîdir. Paket tura katılacak sayının yeterli olmaması durumunda 20 gün öncesinden tur iptali tüketiciye bildirilir. Uçağın ineceği şehre göre parkurlarda değişiklikler olabilir.